Newsletter

Dostawa:

 

Towar staramy się wysłać jak najszybciej i zwykle jest wysyłany w ciągu jednego dnia roboczego od zaksięgowania wpłaty. Ponieważ jednak zdarzają się sytuacje, że nie każdego dnia możemy przygotować towar do wysyłki, więc gwarantujemy, że towar zostanie wysłany nie później niż w ciągu trzech dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

 

Koszt dostawy

Dostępne metody dostawy:

  • Kurier siódemka  za pobraniem - 19.00 PLN brutto - na terenie Polski
  • Kurier siódemka  wpłata na konto - 19.00 PLN brutto - na terenie Polski

  

Zwroty: 


Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Gwarantujemy satysfakcję z zamówionego towaru, albo zwrot pieniędzy. Prosimy też, jeśli tylko to możliwe, o zachowanie oryginalnego opakowania w stanie nieuszkodzonym.

Zwracane towary odeślij na adres:

  

Do zwracanego artykułu koniecznie dołącz fakturę (jeżeli została na Twoją prośbę wystawiona) lub paragon, którą otrzymałeś. Prosimy wraz z przesyłką dołączyć adnotację dlaczego rezygnujesz z zakupu - jest to dla nas ważna informacja dlaczego towar nie spełnia Waszych oczekiwań.

Uwaga! Zwroty nadesłane na koszt odbiorcy nie będą przyjmowane.

Należność za zwrócone artykuły zostaną wysłane jak najszybciej, a najpóźniej w ciągu 2 tygodni od daty otrzymania przez nas przesyłki. Zwrot należności możesz otrzymać przekazem pocztowym lub przelewem na konto bankowe. W przypadku przelewu prosimy o dokładne podanie nazwy banku oraz numeru rachunku bankowego.

 

Co zwracamy: 

Zwracana jest cała kwota, łącznie z kosztami wysyłki.

Pamiętaj o zachowaniu pocztowego dowodu nadania paczki do chwili otrzymania zwrotu pieniędzy.